גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

שיווק באינטרנט מהווה מהפכה בעולם השיווק. השינוי מתבטא בעיקר ביכולת להגיע לקהלים מגוונים שבעבר לא הייתה אפשרות להגיע אליהם. צמצום המרחקים הגיאוגרפיים בניכם לבין הלקוחות עד לאפס. יתרונות נוספים של השיווק באינטרנט הם, עלויות השיווק הנמוכות והיכולת לשווק את עצמכם טכנולוגית באמצעות בניית אתרים בתלת מימד המציגים את המוצרים שלכם באופן ויזואלי ואטרקטיבי ללקוח.

כיום שיטת השיווק המצליחה ביותר והמהירה ביותר היא השיווק באינטרנט. בניית אתר וקידום אורגני של האתר לתוצאות החיפוש הראשונות בגוגל, פרסום בפייסבוק, בניית דף בית לחנות או לעסק או למוצר שברצונכם למכור, קידום באמצעות דפי נחיתה, השיטות השונות רבות ומגוונות והעולם האינטרנטי מציב בפנינו כל יום מחדש הזדמנויות שיווקיות חדשות.

מצלמות 360 מעלות ושיווק באינטרנט

כיום באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת של מצלמות 360 מעלות, תוכלו לשווק את העסק שלכם באינטרנט בתלת מימד. חוויה ויזואלית מרשימה שתאפשר ללקוחות שלכם לקבל תמונה מדויקת של המותג אותו אתם מעוניינים לקדם.

באמצעות צילום ב360 מעלות תוכלו לתכנן סיור וירטואלי בבית העסק אותו אתם רוצים לקדם, סיור מודרך בתלת מימד הכולל סקירה של כל המוצרים. במידה ואתם מעוניינים לשווק את הצימר שלכם בצפון, תוכלו לסקור את המקום ולהעלות את התמונות לאינטרנט.

שיווק באינטרנט באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת של מצלמות 360 מעלות מאפשר לאנשים להרגיש ולחוות באופן מוחשי את המוצר או השירות  שלכם באופן חי ודינמי.

מוזיקאים יכולים לצלם הופעות שלמות ולהעלות לאתר ובכך לאפשר לקהל היעד שלהם לחוות בעצמם איך זה להיות במופע חי כל זאת בזמן שהם יושבים בבית מול המחשב. עולם חדש ומופלא של שיווק אינטרנטי מחכה לכם מעבר לפינה.

שיווק באינטרנט –  מבט אל העתיד

בעולם הדיגיטלי של ימינו אין אפשרות להצליח בעסקים מבלי לשווק את עצמכם באמצעות האינטרנט, שיווק באינטרנט זאת הדרך הסלולה שבה כולם הולכים בנוסף לדרכים מסורתיות יותר המשמשות במקביל. המסלול האינטרנטי צופן בחובו עתיד בלעדי בו כל השיווק יעשה באמצעים טכנולוגיים ללא צורך בשיווק בדרכים ישנות יותר, פרסומות ברדיו, בטלוויזיה או בעיתונות, קמפיינים הכוללים חלוקה של פליירים וחומר שיווקי. כל העולם הקדם דיגיטלי בדרך לעבור מהפכה ולפנות את מקומו לעולם השיווקי העתידני של שיווק אינטרנטי. דוגמא קטנה מתחום אחר תוכל להבהיר את העניין. חשבונות חשמל, מים וחשבונות נוספים היו מגיעים פעם בדואר, כיום כל החשבונות מגיעים בדואר אלקטרוני, יעיל, מהיר וחוסך במשאבים. עדיין חשבונות ארנונה מגיעים בדואר אך המהפכה כבר החלה והיא בשיאה. שיווק אינטרנטי הוא השלב הבא בדרך לאבולוציה של המידע.

שיווק אינטראקטיבי ודינמי

היתרון הגדול של שיווק באינטרנט הוא היכולת לאינטראקציה ולתקשורת עם הלקוחות. הדבר בא לידי ביטוי בעיקר בשיווק באמצעות הרשתות החברתיות אך גם באמצעות האתר שלכם תוכלו להקצות מקום לשיח דינמי ופעיל עם קהל הלקוחות ולפורום של שאלות ותשובות הפתוח לקהל.

כיום אחוז גדול מהאינטראקציה בין בני אדם מתרחש בעולם הווירטואלי, השיווק באינטרנט ממשיך את המגמה התקשורתית לשם קידום העסק או המוצר שלכם.

שיווק אינטראקטיבי ודינמי, שיווק כשיחה בין שני אנשים כדיאלוג, אפשרי כיום באמצעות האינטרנט עם אנשים מכל רחבי העולם. אינכם חייבים להיות מצומצמים לקהל לקוחות מוגדר או לאזור גיאוגרפי. כל התפיסה הישנה של קהל יעד ושל מקומות מוצלחים לשיווק עוברת שינוי משמעותי. הזמן והמרחב הווירטואלי מקצרים את המרחק בין אחד לשני ומאפשרים לנהל דיאלוג עסקי בקלות יתרה.