ברוכים הבאים

ברוכים הבאים לאתר של כתום שיווק באינטרנט. נתקלתם בבעיה?

למה לבחור בנו

הפרמטרים שצריכים להוביל את בחירתכם

  סיפורי הצלחה

לכתום סיפורי הצלחה יוצאי דופן, בהם נרשמה עלייה מרשימה בכל הפרמטרים, אשר עלתה על ציפיות הלקוח. כאן נרכז את המוצלחים שבהם, כולל בזירות תחרותיות בארץ ובחו"ל.

אומרים עלינו

מכתבי תודה, הערכה והמלצה מלקוחותינו המרוצים. נושאי תפקידים שונים, ממגוון של חברות בתחומי פעילות שונים, מספרים על הביצועים שלנו ועל טיב השירותים השונים שלנו.  בואו לקרוא מה אומרים עלינו.

לקוחות כתום

רשימת הלקוחות הבולטים של כתום מכל הסוגים. בואו לראות אילו מותגים שמים בנו את מבטחם בעולם המקוון.


מחירי שיווק באינטרנט

הידעתם? מחירי שיווק באינטרנט נמוכים מאפיקי פרסום מסורתיים מקבילים, אפקטיביים יותר, מאפשרים שליטה גבוהה יותר ומדידה מדויקת. החשוב ביותר: אפיק השיווק באינטרנט מאפשר החזר השקעה (ROI) גבוה באופן משמעותי לעומת אפיקי הפרסום המסורתיים, כגון קמפיין שילוט חוצות, רדיו או טלוויזיה.

מומחיות וניסיון

ותק החברה, יוצא הדופן בנוף האינטרנט הישראלי, עומד על 15 שנים. אולם יש נתון מעניין אף יותר, שמירב החברות לא ששות לחשוף: לעובדי חברת כתום 7 שנות ניסיון בממוצע בתחום האינטרנט. התוצאה הבלתי נמנעת היא הון אנושי אדיר – חברי צוות מנוסים במיוחד, כאשר כל מקצוען הוא בר סמכא בתחומו. איננו מציעים לכם שירותים או מוצרים בלבד, לכל פעילות איתנו נלווית מומחיות מהמעלה הראשונה.

יחס אישי

גם הנתון הבא לרוב אינו נחלת הכלל: עובדי חברת כתום נשארים בה בממוצע מעל 4 שנים. כלומר, תחלופת העובדים נמוכה בהשוואה לחברות מתחרות. מתוך הבנה שאנשים עובדים עם אנשים, אנו שמים דגש על יציבות במקום העבודה. הדינמיקה האישית המוצלחת שנוצרה והמקצועיות לה תזכו כיום, ילוו אתכם שנים קדימה.


מוכוונות תוצאות

התוצאות מכריעות – הן יביאו אתכם להצלחה עסקית ואותנו להצלחה מקצועית. בתחילת התהליך אנו שמים דגש על קביעת יעדים ריאליים בהתבסס על הנתונים השונים, ובראשם הניסיון שלנו. מוכוונות התוצאות שלנו מורגשת במיוחד בדיווחים השוטפים ובמעמד הסיכום השנתי – פחות מצגות מנופחות עם מילים גבוהות ויותר טבלאות נהירות עם נתונים השוואתיים מדויקים.

ראש גדול

לעבוד מול אנשי מקצוע ייעודיים וקבועים לאורך שנים, מאפשר לכם להנות גם מהמעורבות האישית שלהם. את הפירות תישאו לכל אורך הדרך בצורה שוטפת ובכל פעם שנספק לכם רעיון מקורי לשיפור השיווק, הן ב"מיקרו" – במסגרת השירות הניתן לכם כיום, והן ב"מאקרו" – בהמלצות להוספת אפיקי שיווק או מעבר לאפיק אחר, מתאים יותר.

כלים מתקדמים

אנחנו לא מסתפקים בלהיות טובים מאחרים היום, חשוב לנו לשמר את היתרונות שלנו לאורך זמן. זו הסיבה שאנו מקפידים לרענן את הידע שלנו ברמה יומיומית ולעבוד עם הכלים המתקדמים ביותר בכל נקודת זמן. היינו מפרטים ומספרים לכם עליהם, אבל החלטנו בכל זאת לשמור דבר אחד אחרון לעצמנו…